5.0/5 derecelendirme (1 oy)

2013-2014 DÖNEMİ KURSLARI İÇİN İMZALAR ATILDI

Burhaniye Halk Eğitim Merkezi ve Burhaniye Belediyesi iş birliği ile 2013-2014 dönemine yapılacak olan kursların protokol imzaları atıldı.

Burhaniye Belediyesi her sene olduğu gibi bu sene de kadınlarımıza destek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sene küçük bir törenle açılan ve kadınların kullanabileceği el işlerini yapabileceği ve sergileyebileceği bir alan haline gelen Burhaniye Belediyesi eski hizmet binasında bu sene de kurslar devam ediyor. Burhaniye Halk Eğitim Merkezi ve Burhaniye Belediyesi iş birliği ile 2013-2014 dönemine yapılacak olan kursların protokol imzaları atıldı.

Burhaniye Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan kurslara her sene olduğu gibi bu sene de yoğun bir ilgi bekleniyor. Burhaniye Halk Eğitim Merkezi ve Burhaniye Belediyesinin iş birliği ile yürütülecek olan kursların protokol imzaları da atıldı. Başkan Akova “Kadınların değişik el sanatları, dikiş kırk yama gibi kursların yer aldığı bu kurslara yoğun ilgi göstermesi ve aktif hayata yönelmeleri bizi memnun ediyor ve biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz hayırlı uğurlu olsun” diyerek imzanı attı ve Halk Eğitim Merkezi İlçe Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Ekşikara ise “hanımlarımızın her sene olduğu gibi bu sene de çok güzel işler çıkaracağına inanıyoruz hayırlı uğurlu olsun” diyerek karşılıklı protokol imzaları atıldı.

1411, Çarşamba, 18 Eylül 2013

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak. Seçmeli giriş aşağıdadır.

Yandex.Metrica