5.0/5 derecelendirme (1 oy)

ANKARA 'Rahmi Gençer' dedi

Ayvalık ilçesinde merakla beklenen Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye Başkan Adayı belirlendi.

Dün gece saatlerinde CHP Genel Merkezinde, Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısının ardından toplanan Parti Meclisi gece geç vakitlere kadar yaptığı değerlendirmelerin ardından CHP’nin Ayvalık Belediye Başkan Adayı’nın Rahmi Gençer olmasına karar verdi.

Ayvalık’ta; iki dönemden bu yana Ayvalık Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Hasan Bülent Türközen’in yanı sıra Altınova’nın CHP’li Belediye Başkanı Asım Sürer, Küçükköy’ün CHP’li Belediye Başkanı Mesut Ergin ve ilçenin tanınmış Elektrik Mühendisi Mesut Nail Akın’ın da aday adayı olduğu Ayvalık CHP’de, Yüksek Ziraat Mühendisi Hüseyin Toker ise aday adaylığından vazgeçmişti.

Öte yandan CHP’nin Ayvalık Belediye Başkanlığına aday olarak gösterilen Rahmi Gençer cephesinde ise karar büyük bir sevinçle karşılandı.

Muhabirimize açıklamalarda bulunan CHP’nin Ayvalık Belediye Başkan Adayı Rahmi Gençer, amacının Ayvalık, Altınova, Küçükköy ve ilçeye bağlı köylerde tek vücut olarak seçmenle kucaklaşmak olduğunu kaydetti.

CHP Genel Merkezinin kendisini aday göstermesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Gençer, “Bizim için aday adaylığı yarışı geride kalmıştır. Bu aşamada yarıştığımız partimizin 5 değerli aday adayı ile omuz omuza mücadele edeceğimize inanıyorum. Partimizin Ayvalık’ta yine iktidar olacağından en ufak bir kuşku duymuyorum. Bu duygularla bizi bu kutsal göreve layık gören tüm partili arkadaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

3275, Pazartesi, 23 Aralık 2013

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak. Seçmeli giriş aşağıdadır.

Yandex.Metrica