5.0/5 derecelendirme (1 oy)

AYVALIK YAZA HAZIRLANIYOR

CUNDA ADASI’NDAN ALTINOVA MAHALLESİ’NE KADAR TÜM AYVALIK PARK BAHÇE EKİPLERİ TARAFINDAN GÜZELLEŞTİRİLİYOR

Ayvalık Belediyesi Park Bahçeler ekibi çalışmalarını yaklaşık 110 personelle aralıksız sürdürüyor. Yağan yağmura rağmen ekipler çalışmalarına ara vermiyor.

AYVALIK’TA BAHAR TEMİZLİĞİ

Fethiye Mahallesi’nden Palabahçe mevkiine kadar Ayvalık merkezde,ara sokaklarda taş aralarında çıkan otların temizliği tamamlandı. Cunda Adası’nda ise çim biçme makineleri ile Temizlik İşleri personeli ile koordineli olarak toplam 30 personel çalışmalarını sürdürüyor. Adliye önündeki kavşaklarda ise çim biçme çalışmaları devam ediyor.

ALTINOVA GÜZELLEŞİYOR

Altınova Mahallesi’ne ana giriş yolu ve merkeze giden ana yolda çoğunluğu bayan olan yaklaşık 40 personel Altınova’nın çehresini değiştirmeye çalışıyor. Girişte yer alan parkta bayan personel Altınova’nın güzelleşmesini sağlıyor.

KÜÇÜKKÖY MAHALLESİ VE SARIMSAKLI PLAJI TEMİZLENİYOR

Küçükköy Mahallesi’nde eski belediye binası arkasında yaklaşık 10 personel çapa ve kazmalarla bölgeyi daha hoş bir yapıya büründürüyor. Sarımsaklı Plajı’nda yaklaşık 40 bayan personel plajdaki otları temizleyerek, sarımsaklı plajını yaza hazırlıyor. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Park Bahçe Personeli’’ Bu çalışma temposu yaz mevsimi gelene kadar sürecek ve tüm Ayvalık’ta daha göze hoş ve temiz, parklar, ara yollar ve taş yollar yapmayı planlıyoruz. Bu otların en azından bu kadar sıklıkla çıkmaması için zararlı olmayan ilaçlama yapmayı planlıyoruz ‘’dedi.

1460, Çarşamba, 30 Nisan 2014

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak. Seçmeli giriş aşağıdadır.

Yandex.Metrica