5.0/5 derecelendirme (1 oy)

Ayvalıklı Gençler Beş Belediye Başkan Adayını Kahvaltıda Buluşturdu

Ayvalık Gençlik Platformu Yürütme Kurulu Üyeleri, 30 Mart Yerel Seçimlerinde yarışan 5 belediye başkan adayını düzenledikleri kahvaltıda buluşturdu.

Ayvalık’ta seçim atmosferinin en yoğun olduğu ve zaman zaman taraftarları arasında gerginliklerin yaşandığı bir dönem olarak nitelendirilen bu günlerde Ayvalık Gençlik Platformu; AK Parti Ayvalık Belediye Başkan Adayı Hakan Kayaalp, CHP Ayvalık Belediye Başkan Adayı Rahmi Gençer, MHP Ayvalık Belediye Başkan Adayı Mehmet Sıray, DSP Ayvalık Belediye Başkan Adayı ve Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin ile İşçi Partisi Ayvalık Belediye Başkan adayı Deniz Tuğhan Arbak’ı düzenledileri kahvaltılı toplantıda bir araya getirdi.

Ayvalık’ın dünyaca ünlü turizm merkezi olarak bilinen Cunda Adasında bulunan Harakope Otel’in teras katında gerçekleşen kahvaltı oldukça samimi ve sıcak bir atmosferde geçti.

Tila Koşan, Lütfü Kotan, Hüseyin Evren, Mehmet Özden, Çağrı İşten, Mehmet Aktaş, Sedat Ergenekon ve Evren Alacaoğlu adlı gençler tarafından oluşturulan Ayvalık Gençlik Platformu Yürütme Kurulu Üyelerinin konukseverliğinde gerçekleşen kahvaltıda, belediye başkan adaylarının birbirileriyle kurdukları sıcak diyaloglar damgasını vurdu.

Kahvaltılı toplantıda, gençlerin belediye başkan adaylarından ilçeye kapsamlı bir Gençlik Merkezi oluşturulması ile ilgili taleplerini yineledikleri gözlendi.

Belediye Başkan adayları gençlerin ilgisinden memnun

Sohbet havasında geçen toplantıda siyaset hakkından en ufak bir konuşma yapılmazken, daha çok Ayvalık’ın doğal güzellikleri, mazisi, zeytin ve zeytinyağı sektörü gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu gözlendi.

Keyifli kahvaltının ardından böylesi güzel bir organizasyonu düzenledikleri için gençleri kutlayan belediye başkan adayları daha sonra gençlerle birlikte topluca bir hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

2122, Cuma, 14 Mart 2014

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak. Seçmeli giriş aşağıdadır.

Yandex.Metrica