0.0/5 derecelendirme (0 oy)

BAŞKAN AKOVA KADIN PLATFORMUNU ZİYARET ETTİ

Başkan Akova Burhaniye Belediyesi kültür ve sosyal işler müdürlüğüne bağlı “Kadın platformunu” ziyaret etti. Birçok alanda eğitim verilen platforma olan ziyaretin de Başkan Akova platformda eğitim alan yöre halkı kadınları ve eğitmenler ile sohbet etti.

Alınan eğitimleri, yapılan çalışmaları inceleyen başkan Akova yöre kadınlarının aldıkları eğitimler sonucu ortaya çıkarttıkları el emeği göz nuru ürünleri de inceledi. Halkın sorunlarını bizzat halktan dinleyerek çözüme götürmeyi temel ilkesi olarak kabul eden başkan Akova, kadın platformunda yaptığı ziyarette de platformda ki vatandaşların sorunlarını ve isteklerini bizzat halkın içinde olay yerinde dinledi.

Belediye’nin kurduğu kadın platformun da Aldıkları eğitimler sonucunda birçok alan da hem becerilerini geliştiren hatta meslek sahibi olan yöre kadınları, Başkan Akova’ ya teşekkürlerini sundular.

Başkan Akova’nın yapmış olduğu ziyaret sıcak çay eşliğinde sıcak bir havada geçti yöre kadınlarının sorunlarını yerinde dinleyen başkan Akova’nın yapmış olduğu sürpriz ziyaret platformda da ilgi ile karşılandı.

1273, Cuma, 01 Kasım 2013

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak. Seçmeli giriş aşağıdadır.

Yandex.Metrica