0.0/5 derecelendirme (0 oy)

BAŞKAN UĞUR BAYRAMLAŞMAYA KATILDI

Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Kurban Bayramı’nın birinci gününde Valilikte yapılan bayramlaşma merasimine katıldı.

Vali Mustafa Yaman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa; Garnizon ve Okullar Komutanı Tuğgeneral İshak Dayıoğlu, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, daire müdürleri, askeri ve yargı mensupları, siyasi partilerin temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

Protokol mensuplarının ve vatandaşın bayramını tebrik eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Valilikteki programın ardından eşi Nurgül Uğur, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Milletvekili Tülay Babuşçu ve protokol mensuplarıyla birlikte huzurevini ziyaret etti.

Burada yaşlıların bayramını kutlayan Başkan Uğur, huzurevi ziyaretinin ardından Ayten Burhan Erdayı Sevgi Evi’ndeki çocuklarla bayramlaştı.

Sevgi Evi’den sonra Göğüs Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Uğur, bayramı hastanede yatarak geçiren hastalara geçmiş olsun dileğini ileterek, Kurban Bayramlarını kutladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur son olarak 1994 yılında Van’da şehit olan Jandarma Astsubay Ufuk Asar’ın ailesini evinde ziyaret etti. Başkan Uğur, şehit ailesinin bayramını kutladı.

1010, Pazartesi, 06 Ekim 2014

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak. Seçmeli giriş aşağıdadır.

Yandex.Metrica