5.0/5 derecelendirme (2 oy)

Bergama Seni Çağırıyor Projesine Yoğun İlgi

Bergama Seni Çağırıyor projesine ilginin her geçen gün artması nedeniyle bugün Bergama’ya 2 değil 4 otobüs geldi.

Kızılavlu’nun bahçesine inen ziyaretçileri Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bergama Esnaf Odaları temsilcileri karşıladı.

Kızılavlu’nun bahçesine kurulan stantta görevliler tarafından bilgilendirilen ziyaretçiler projeden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyaretçilere hoşgeldiniz konuşması yapan Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper ‘’ Bergama Belediyesi ve Bergama Ticaret Odası olarak ilçemizin tanıtımı için böyle bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Projemiz yoğun ilgi görüyor. Tüm İzmirlileri tarihi geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan Bergama’ya davet ediyoruz ‘’ diye konuştu.

Proje hakkında görüşlerini dile getiren Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ‘’ 10 Mayıs tarihinde başlattığımız projemizin dördüncü haftasına girdik. Beklediğimizden de büyük bir ilgiyle karşılaştık. Bu proje UNESCO Dünya Mirası Adayı Bergama’nın tanıtımına hatırı sayılı katkı sağlıyor. İzmir’de yaşayıp ta Bergama’yı hiç görmemiş vatandaşlarımız ilçemizin güzelliklerini keşfetme şansı yakaladılar’’ dedi.

1469, Pazar, 01 Haziran 2014

Yorum bırak

Yorumlarınız misafir olarak yayınlanacak. Seçmeli giriş aşağıdadır.

Yandex.Metrica